fbpx

Stoły konferencyjne

Wieloletnie doświadczenie w pracy z drewnem pozwala nam realizować spersonalizowane zamówienia nawet przy niestandardowych wymiarach. Tworzenie stołów konferencyjnych wymaga nie tylko wiedzy czy umiejętności, ale i odpowiedniego materiału, którego szukamy po całej Polsce i przechowujemy specjalnie dla Was.

Każdy stół powyżej 3 m długości to wyzwanie zarówno rzemieślnicze jak i logistyczne. Tutaj najmniejszy detal ma znaczenie. Pamiętamy o tym i dlatego nasze stoły można szyć na miarę. Na miarę Waszych potrzeb i możliwości.

Dlatego zanim przystępujemy do realizacji staramy się uwzględnić każdy szczegół i tak dopasować ofertę, żeby końcowy efekt zadowalał obie strony. Istotne są nie tylko rzeczy oczywiste jak rozmiar blatu czy jego grubość, ale też te  banalne, na które na co dzień nie zwraca się uwagi: Czy sala znajduje się na piętrze, jak wygląda klatka schodowa, czy korytarze nie są zbyt wąskie ? innymi słowy czy się zmieścimy.

Często też przestrzeń zaburzona jest wielkością stołu.  Nie może być duży jeśli przestrzeń jest ograniczona, nawet gdy inwestor ma megalomańskie zapędy.  Cieszymy się, gdy nasza praca ma stanowić główny element danego wystroju, ale zawsze muszą być uwzględnione takie elementy jak krzesła, oświetlenie czy nawet otwory na mediaporty. Funkcjonalność i pragmatyzm powinna iść w parze z designem i wzornictwem. Tylko wtedy uda się uzyskać idealne proporcje. A przecież ostatecznie zawsze o to chodzi. Obojętnie co byśmy nie robili.